Teenused rahvusvahelistele turgudele

Rahvusvahelisus

Teenindame sind soome, rootsi, vene, hiina, eesti, inglise, pärsia, türgi, vietnami ja ukraina keeles. Meil on pikaajaline kogemus rahvusvaheliste klientide finantsjuhtimise valdkonnas. Meie raamatupidamisfirmal on kontorid üle kogu Soome, aga ka Eestis ja Rootsis, mis toetab ideaalselt meie klientide kasvu välismaal.

Nordic C-Management on INPACT GLOBALi liige.

inpact-member-logo

Nordic C-Management on osa auhinnatud rahvusvahelisest raamatupidamisfirmast INPACT. INPACTi liikmeks saamiseks pead vastama rangetele liikmeks saamise kriteeriumidele, näiteks raamatupidamisfirma suurus, teenuste portfell, maine ja väärtused peavad olema kooskõlas ettevõtte standarditega. INPACT toetab Euroopa, Lähis-Ida, Põhja-Ameerika, Aasia ja Vaikse ookeani piirkonna ning Kesk- ja Lõuna-Ameerika ettevõtete rahvusvahelistumist. Liikmelisuse kaudu on meie raamatupidamisfirmadel juurdepääs partneritele üle maailma ja partneritele, kellelt õppida ja jagada teavet sõltumatute, mitte konkureerivate raamatupidamisfirmade vahel.

Nagu teistel INPACTi liikmetel, on ka Nordic C-Managementil juurdepääs usaldusväärsetele ekspertteadmistele 67 erinevast riigist. Me suudame pakkuda oma klientidele mitmeid võimalusi rahvusvahelistumiseks, ilma et ettevõtja peaks kulutama tohutult aega kohalike eeskirjade, seaduste või ärikultuuriga tutvumiseks.

Võta ühendust meie klienditeenindusmeeskonnaga, et leppida kokku kohtumine, kui vajad abi oma ettevõtte laiendamisel välismaale või kaalud üleminekut meie raamatupidamisfirmale. Või kulub ettevõtjal väga palju aega, et õppida tundma ettevõtte kultuuri.

Lisateave INPACTi liikmete ja liikmeks saamise kriteeriumide kohta