Finantshaldusteenused

Kõik seadusjärgsed finantsjuhtimisteenused professionaalidelt

Meie abiga oled alati kursis oma ettevõtte ajakohase finantsseisundiga, mille tagame oma isikliku raamatupidaja ja kaasaegsete elektrooniliste raamatupidamisvahendite abil. Me seisame oma klientide edu taga, olles alati uhked oma töö üle, sest pakume alati kvaliteetset ja õigeaegset finants- ja palgaarvestust.

Raamatupidamine

Et aidata sinu ettevõttel edu saavutada, koostame sinu jaoks raamatupidamisaruanded ja anname sulle aru sinu ettevõtte olukorrast koos selgete arvude ja graafikutega. See jätab sulle aega keskenduda sellele, mis on oluline. Meie teenused on kohandatud vastavalt teie ärivajadustele ning igakuiste koosolekute kaudu tagame, et sinu teenuste portfell sisaldab teenuseid, mis toetavad sinu äri.

Me anname sulle pärast iga maksustamisperioodi aru sinu ettevõtte olukorrast selgelt ja konkreetselt, võttes arvesse sinu konkreetseid vajadusi. Loodame, et leiad oma päevikus aega ka isiklikuks kohtumiseks vähemalt iga kolme kuu tagant, et saaksid nõuandeid ja näpunäiteid oma raamatupidajalt ka isiklikult.

Korteriühistu raamatupidamine

Korteriühistul on samad raamatupidamiskohustused kui äriühingul. Kui soovid, et raamatupidamine oleks esimesel korral õige, tasub see tellida professionaalilt. Pakume finantsjuhtimise teenuseid, et toetada sinu juhtimist. Hoolitseme sinu korteriühistu raamatupidamise eest professionaalsuse ja kogemusega. Me kohandame oma teenuseid vastavalt kliendi vajadustele.

Meie teenuste hulka kuuluvad:

  • Raamatupidamine ja finantsaruanded
  • Rendikontod
  • Vastaspoole raamatupidamine
  • Tegevuskontod
  • Palgaarvestus
  • Aruandlus
  • Maksudeklaratsioonid

Arvete haldamine

Selleks, et sul oleks lihtsam oma rahavoogusid jälgida, haldame sinu ettevõtte raamatupidamisarvestust ja hoolitseme selle eest, et sinu arved oleksid õigeaegselt tasutud. Elektrooniline raamatupidamisarvestuse haldamine tagab, et andmed on salvestatud ja kategoriseeritud kohas, millele saad juurdepääsu, kuhu iganes sinu äri sind viib.

Müügiraamatuga näed ajakohast ülevaadet sellest, millised arved on veel lahtised ja millised tasumata. Ostuarvestus võimaldab sul prognoosida tulevasi kuluartikleid ja annab sulle ajakohase pildi sellest, mida sinu ettevõte tegelikult kulutab.

Palgaarvestuse haldamine

Jäta oma ettevõtte palgaarvestus meile, et saaksid keskenduda oma ettevõtte kasvatamisele. Palgaarvestus, nagu ka muud finantsjuhtimise aspektid, on seadusega rangelt reguleeritud. Eriti oluline on, et sinu ettevõtte palgadeklaratsioonid ja -maksed toimuksid õigeaegselt.

Meie palgaarvestusosakond hoolitseb sinu palkade arvutamise ja maksmise eest õigeaegselt, tõhusalt ja pidevas suhtluses ettevõtjaga.

Elektroonilise finantsjuhtimise eelised

Kasutame elektroonilisi finantsjuhtimissüsteeme, et toetada sinu ettevõtte finantsjuhtimist ja järelevalvet. Ettevõtted on erinevad ja neil on erinevad teenusevajadused, seega kohandame oma teenuste pakkumise iga kliendi jaoks. E-finantsvahendite abil on võimalik koostada igakülgseid ja võimsate funktsioonidega pakette, mis vastavad iga kliendi vajadustele.

Elektroonilise finantsjuhtimise eelised on mitmemõõtmelised: elektroonilised vahendid võimaldavad teabe säilitamist, struktureerimist ja töötlemist ühes süsteemis. Reaalajas reageerimine, järelevalve ja aja kokkuhoid muutuvad käegakatsutavaks, kuna ettevõtjad ja raamatupidajad saavad igal ajal juurdepääsu andmetele, kõrvaldades paberimajanduse.

Süsteemid

Me valime sinu raamatupidamise finantsjuhtimissüsteemi alati vastavalt sinu vajadustele ja soovidele. Sul on võimalik valida paljude raamatupidamissüsteemide vahel; meie suurimad ja populaarseimad süsteemid on Merit Aktiva, Netvisor ja Procountor. Vajadusel pakume teenuseid ka Admineti, Fivaldi ja Netbaroni keskkondades. Et muuta kviitungite haldamine lihtsamaks, kasutame selliseid teenuseid nagu eTasku, CostPocket ja meie enda Talousvirta, mis võimaldavad sul hõlpsasti oma kviitungeid säilitada, ilma et peaksid pabereid füüsiliselt arhiveerima.

Süsteemi soovitamisel kaalume alati, milline lahendus teenib kõige paremini sinu äri- ja tegevusmudeleid. Süsteemid on loodud toetama ja lihtsustama sinu finantsjuhtimise protsesse ning hoolika rakenduskoolituse abil tagame, et nende tõhus kasutamine on võimalik ka ettevõtja poolt.

Pakume ka väliseid integratsioonivõimalusi, näiteks ERP-süsteemide ja e-kaubanduse platvormide jaoks, et vähendada veelgi käsitsi tehtavat tööd ja maksimeerida finantsjuhtimisest saadavat kasu sinu ettevõtte jaoks.