Pädev raamatupidamine

Kas Nordic C-Management oleks Sinu ettevõttele sobiv raamatupidamisfirma?

Nordic C-Management põhineb kvaliteetsel teenusel ja aastatepikkustel kogemustel. Me tahame olla teistsugune raamatupidamisfirma, partner, kes reageerib enne, kui võimalikest probleemidest saavad reaalsed probleemid. Finantsspetsialist, kes tunneb kliendi sektorit ja lõkse, partner, kes räägib kliendile enne, kui kliendil on aega küsimusi esitada.

Meie jaoks on kõige tähtsam kliendi edu, sest ainult nii oleme edukad. Iga klient, olgu ta suur või väike, on võrdselt oluline. Seepärast investeerime koolitusse, entusiastlikesse töötajatesse ning kvaliteetsetesse tööriistadesse ja programmidesse.

Me investeerime töötajate rahulolusse, naeruväärsesse töökeskkonda ja soovist teenindada ja suhelda klientidega.

henkiloktainen-palvelu

Isikupärastatud teenus

Me tahame olla kliendile lähedal ja pakkuda personaalset teenindust. Seepärast on meie klientidel alati isiklik raamatupidaja, kes hoolitseb kõigi ettevõtte asjade eest, ja jah: meil on alati valmisolekutöötajad. Seetõttu tunneme oma kliente ja nende tööviise ning suudame neid parimal võimalikul viisil teenindada.

Samuti soovime aidata oma klientidel oma äri parandada. Meie juhtkond ja omanikud on sama kättesaadavad ja kaasatud igapäevatöösse kui meie raamatupidajad ning sama ligipääsetavad. Me tahame teid isiklikult teenindada, isegi kui teie käsutuses on suure raamatupidamisfirma eelised. Lisaks soome keelele teenindame oma kliente ka inglise, rootsi, vene, hiina, eesti ja muudes keeltes.

Me järgime Majandushaldusliidu TAL-2018 üldtingimusi.

 

Meie raamatupidamisfirma andmed

2012

Asutatud

üle 40

Töötaja

8

Kontorit

Umbes 600

Klienti

3

Turu piirkonda

Meie kliendid on seotud paljude erinevate sektoritega
sektorid
Tahad meist rohkem kuulda?

Võta meiega ühendust, et saaksime üksteist paremini tundma õppida!