Vajad lisaks ka muid teenuseid?

Täiendavad teenused ettevõtetele

Meie raamatupidamisfirma saab teid aidata ka muude teenustega kui igapäevane raamatupidamine ja finantsaruanded. Meil on võimalused aidata finantsnõustamise, maksude optimeerimise ning ettevõtte planeerimise ja arendamise osas.

Kui annate oma finantsjärelevalve ja nõustamise asjatundlikule ja kogenud spetsialistile, vabastate oma aja, et keskenduda oma kirega ettevõtte arendamisele ja juhtimisele.

Täiendavad teenused ei nõua raamatupidamist, vaid te võite neid kasutada vastavalt vajadusele, isegi ühekordselt või pidevalt. Äriühing võib vajada lisateenuseid ühekordselt, näiteks siis, kui kavandatakse pikemaajalisi muutusi, näiteks ühinemist, investeeringuid või rahastamiskorda. Sellistes või muudes muudatuste olukordades on alati hea mõte kaasata otsustusprotsessi väline ekspert.

Lisateave meie teenuste kohta:

Auditi teenused

Meie partner, Enterprise Consultants, käsitleb ülesandeid konfidentsiaalselt vastavalt tööstusharu standarditele ja suunistele.

Ettevõtlus

Me aitame teid hea meelega mõlemas etapis, olenemata sellest, kas te kavatsete alustada või lõpetada ettevõtte tegevuse.

Raamatupidamine

Mõnikord võib raamatupidamine erinevatel põhjustel tahaplaanile jääda. Me hoolitseme teie raamatupidamise eest.

Finantsjuht

Finantsjuht hoiab teid kursis teie ettevõtte lähiminevikuga ja lähitulevikuga. Hetkel pakume teenust ainult Soome kontoris.

Kontroller

Kontroller pakub teile mitmesuguseid oskusi, mis aitavad teil juhtida ja jälgida teie ettevõtte rahaasju. Hetkel pakume teenust ainult Soome kontoris.

CFO

Finantsjuht käib teie ettevõtte otsustajate kõrval, pakkudes tuge ja vaatenurki otsuste tegemisel. Hetkel pakume teenust ainult Soome kontoris.