Hakka meie kliendiks

Miks hakata meie kleindiks?

 

Üleminek Põhjamaade C-management raamatupidamisfirmale ei ole kliendi ettevõtte jaoks mitte ainult muretu, vaid ka tasuta. Üleminek ise on lihtne ja probleemivaba ning me jätkame teie teenindamist paremini, kui te kunagi loota oskate. Tutvu lähemalt kliendiks saamise sammudega ja sellega, kuidas tarkvaraga alustada!

Tekkis rohkem huvi?

Esimesed sammud

asiakkaaksi siirtyminen

Kohtumine müüjaga

Alustame alati sellest, et kohtume sinuga ühe meie müügiinimese kaudu, kes saab Sulle lähemalt rääkida meie palgalahendustest ja sellest, kuidas me saame Sinu rahaasju parandada. Samal ajal on sul võimalus tutvuda meie raamatupidamisosakonnaga. See ei ole kunagi lepingu sõlmimise eeltingimus, kuid enne raamatupidaja valimist on hea mõte kaaluda võimalusi. Kohtumisel saad soovi korral juba kohtuda oma tulevase raamatupidajaga. Seejärel teevad meie müügipersonal sulle Sinu vajadustele ja soovidele kohandatud pakkumise.

Lepingu allkirjastamine

Kui oled teinud valiku ja soovid saada meie kliendiks, vajame sinu allkirja vaid kahele dokumendile: loovutuslepingule ja sinu vana raamatupidamisfirma lõpetamise teatele (kui see on olemas). Nüüdsest alates hoolitseme meie kõige eest.

Me vallandame sinu vana raamatupidamisfirma sinu eest

Sa ei pea muretsema koondamise pärast, me hoolitseme sinu eest. Samuti hoolitseme selle eest, et kõik raamatupidamismaterjalid saadetakse meile ja me hoolitseme kogu suhtluse eest.

Asjade läbitöötamine koos raamatupidajaga

Määrame sinu ettevõttele pühendunud raamatupidaja, kes võtab Sinu ettevõtte vastu ja vaatab sinuga koos läbi Sinu ettevõtte põhiaspektid – ilma lisakuludeta.

Tarkvara kasutuselevõtt

ohjelmiston kayttoonoton vaiheet
Tarkvara tutvustuse avakoosolek

Lepime sinuga kokku valitud tarkvara rakendamise ja koolituse ajakava.

Tarkvara kasutuselevõtt

Me rakendame valitud tarkvara sinuga koos, kusjuures teie raamatupidaja abistab Sind kogu selle protsessi vältel.

Tarkvara kasutajakoolitus

Koolitame sind valitud tarkvara kasutamiseks, et saaksid hõlpsasti andmeid esitada ja tulemusi jälgida.

Oledki valmis!

Pärast koolituse lõppu oled valmis tarkvara kasutamiseks! Kui sul tekib tarkvaraga hiljem probleeme, võid alati küsida nõu oma raamatupidajalt!