Tule kliendiks

Miks hakata meie kleindiks?

KLIENT ON MEILE KÕIGE OLULISEM

Meie Nordic C-Managementis soovime eelkõige aidata enda klientidel saavutada maksimaalset kasu ettevõtlusest. Seetõttu on meie teenus kohandatav vastavalt Sinu vajadustele ja soovidele. Soodne hinnakiri tagab kõigile ettevõtetele võimaluse saada asjatundlikke ja kvaliteetseid raamatupidamisteenuseid sõltumata ettevõtte suurusest. 

Esimesed sammud

asiakkaaksi siirtyminen

Kohtumine müügiesindajaga

Alustame alati kohtumisega meie müügiesindajaga, kes tutvustab meie teenuseid ja võimalusi kuidas parandada Sinu majandustegevust. Kohtumine ei ole kunagi lepingu sõlmimise eeldus, vaid võimalusi tuleb kaaluda enne raamatupidamisteenuse valimist. Seejärel teeb meie müügiesindaja Sinule kohandatud pakkumise vastavalt Sinu vajadusi ja soove arvesse võttes.

Teenuselepingu allkirjastamine

Kui oled teinud valiku ja soovid saada meie kliendiks, vajame Sinu allkirja vaid kahele dokumendile: teenuselepingule ja eelmise raamatupidamisteenuse lõpetamisteatele (juhul, kui on see on sõlmitud). Nüüdsest alates hoolitseme meie kõige eest.

Lõpetame eelmise raamatupisamisteenuse Sinu eest

Lõpetame eelmise lepingu, korraldame dokumentide üleviimise, teavitame isikliku raamatupidaja kontaktandmed ja korraldame EMTA volitused.

Koostöö koos isikliku raamatupidajaga

Määrame sinu ettevõttele pühendunud raamatupidaja, kes võtab Sinu ettevõtte vastu ja vaatab Sinuga koos läbi Sinu ettevõtte põhiaspektid – ilma lisakuludeta.

Tarkvara kasutuselevõtt

ohjelmiston kayttoonoton vaiheet
Tarkvara tutvustuse avakoosolek

Lepime Sinuga kokku valitud tarkvara rakendamise ja koolituse ajakava.

Tarkvara kasutuselevõtt

Rakendame valitud tarkvara Sinuga koos, raamatupidaja abistab Sind kogu selle protsessi vältel.

Tarkvara kasutajakoolitus

Koolitame Sind valitud tarkvara kasutamiseks, et saaksid hõlpsasti andmeid esitada ja tulemusi jälgida.

Oledki valmis!

Pärast koolituse lõppu oled valmis tarkvara kasutamiseks! Kui Sul tekib tarkvaraga hiljem probleeme, võid alati küsida nõu oma raamatupidajalt!