Meie kohta

Miks Nordic C-Management
on õige raamatupidamisfirma
teie ettevõttele?

Miks Nordic C-Management on teie ettevõtte jaoks õige raamatupidamisbüroo?

Nordic C-Management on 2012. aastal asutatud raamatupidamisfirma. Oleme rahvusvaheliselt tegutsev ettevõte ja meie tegevus kasvab pidevalt nii Soomes kui ka väljaspool. Oleme laiendanud oma kontoreid juba seitsmes kohas Soomes. Lisaks on meil kolm kontorit Rootsis ning üks Eestis, Norras, Ukrainas ja Bulgaarias. 

Meie väärtusteks on kõrge kvaliteet ja asjatundlikkus, unustamata seejuures kogemusest tulenevat tugevust. Klientide edu on meie prioriteet, sest ainult nii saame ise olla edukad. Iga klient, olgu ta suur või väike, on meie jaoks võrdselt oluline! 

Töötame ennetavalt ja reageerime alati vastavalt vajadusele, et vältida suuri probleeme. Me tunneme kõiki sektoreid ja nende erinevusi ning teame, kuidas pakkuda teie ettevõttele õigeid lahendusi erinevatele olukordadele. Et toetada meie teeninduse tipptaset, investeerime töötajate koolitustesse, kvaliteetsetesse töövahenditesse, tarkvarasse ja entusiastlikute töötajatesse.

Isikupärastatud teenus

Meie esmane prioriteet on pakkuda personaalset ja kliendikeskset teenust. Pakume oma klientidele alati personaalset raamatupidajat, sest personaalne teenindus on kvaliteedi garantii. 

Meie jaoks on kliendid alati partnerid ja me tahame aidata oma klientidel oma äri parandada. Ettevõtte juhtkond ja omanikud on sama kättesaadavad ja kaasatud igapäevatöösse kui meie raamatupidajad. Me teenindame teid isiklikult, isegi suure raamatupidamisfirma eeliseid kasutades.

Volitatud raamatupidamisfirma

Nordic C-Management on majandusametite liidu poolt akrediteeritud raamatupidamisettevõte. Akrediteerimine tagab, et töötame kokkulepitud standartide järgi nii, et meie süsteemid ja protseduurid vastavad teatud kriteeriumitele. Samuti tagame, et meie töötajate oskused ja väljaõpe on ajakohased ning vastavad majandusametite liidu kehtestatud miinimumnõuetele.

Meie võrgustik

Me tahame pakkuda teile võimalikku parimat teenust, mistõttu on meil lai valik. Meie valik võimaldab pakkuda oma klientidele abi ja nõu paljudes erinevates ärivaldkondades. Me saame teid aidata sellistes küsimustes nagu hindamised ja juriidilised küsimused. Meil on parimad kontaktid, et tagada teile juurdepääs oma ala parimatele ekspertidele.

50>

raamatu- 
pidajat

800+

klienti

14

kontorit kogu maailmas

Tahad meist rohkem kuulda?
Võtke meiega ühendust ning tutvume üksteisega lähemalt!

    Tahad meist rohkem kuulda? Tahad meist rohkem kuulda?